Humphrey's Restaurant Dordrecht
- Hollanda
- Dordrecht
- Restoranlar
|
Stationsplein 36, Dordrecht |
5 oranları
4.40/10.00
|
+31 78 613 8825
|
Humphrey's Restaurant Dordrecht haritada
değerlendirme
Liola Du Fijn (28.08.2016 13:04)
Normaal altijd heel erg tevreden maar gister was echt super slecht! Bediening was waardeloos het eten was niet lekker op het voorgerecht na ( maar aan een carpaccio kan je niet veel fout doen) ook zijn we opgelicht! En doordat ons bordje met geld al weg was gehaald voor mijn vriendin haar deel vab het geld kon pinnen konden we ook niks hard maken! Puntje bij paaltje een plek die ik voor niemand meer aanraadt! Het was dat we haast hadden omdat we een film moesten halen maar anders was ik die zaak niet uit gegaan voor het opgelost was! Slecht slecht slecht!
Walter Snijders (02.07.2016 10:52)
De mixed grill droog en smakenloos. Bedieding erg onprofessioneel. Zonde van je geld om hier heen te gaan.
Alvaro Zeno (16.05.2016 20:17)
Eten was lauw en rauw. Mixed grill is niet meer dan een spies met 4 stukjes vlees. Beetje een vreetschuur.
Alexander Saint-Denis (03.05.2016 22:21)
Ik kan haast niet meer tellen hoe vaak ik hier nu heb gegeten, meestal met grote tevredenheid.
Helaas de laatste keer iets minder naar de zin, er zaten wat foutjes in de kaart waardoor je het een denkt te bestellen maar toch wat anders kreeg. Hierop de bediening geattendeerd en er werd eigenlijk maar een beetje gek op gereageerd. Ze vroegen of er wat mis was.. afijn, gezeur om niets. Verder prima gegeten en de locatie is prima. Service laat soms wat te wensen over, voornamelijk erg jonge bediening.
John Busch (09.01.2016 23:30)
A nice looking restaurant. For a fixed price you get a 3 course meal. You have for every course enough options to choose from. The quality is good and friendly staff.