Auto Poppe Terneuzen

Handelspoort 4, Terneuzen
5 oranları
6.80/10.00
+31 115 647 333

Auto Poppe Terneuzen haritada

değerlendirme

Marc Keijsers (15.10.2017 16:56)
VW Passat op website staat op 1 en dezelfde pagina met daaronder Welt Auto garantie (extra kosten, dat is ok). Welt garantie kan niet. De VW in de showroom is te oud. Slechter; de auto is ook in een handelaars staat, een dealer onwaardig. Auto heeft pas na 5 jaar DSG olie gewisseld vanwege defect bak. Commentaar van de verkoper :dan zit er dus bijna nieuwe olie op... :-S... Verkoper geeft na bespreken van de staat aan 'de auto niet te kennen omdat ze tussen vestigingen schuiven'. Verder geen ervaring met bedrijf maar pas op met de handelaars autos die tussen waarschijnlijk ook goede autos staan. Nette service en vriendelijke hulp van de service balie gekregen, prima koffie.
Wim Perremans (21.08.2017 12:25)
Schandalig. Service voor verkoop is top. Service na verkoop is... Euh... Iets minder.
Gerard de Rechter (07.02.2017 23:53)
Perfect geholpen Door de verkoper Rene Kouijzer. Dringt niets op. Binnen week nieuwe VW tiguan gekocht.
Gewoon een dikke 10. Ook voor de rest van het team.
Is mijn eerste VW bevalt zeer goed.
Melvin Bracke (10.01.2017 10:04)
Goeie snelle service! Ze nemen uitgebreid de tijd voor je, en leggen het perfect uit zodat je het snapt. Zo niet, dan leggen ze het op een andere manier uit. Leuke en gezellige mensen. Bij binnenkomst krijg je altijd drinken aangeboden (koffie etc) wat ik in veel garages mis
Marcel Schelfaut (01.09.2016 12:15)
Een Das welt occasion gekocht bij auto Poppe in Terneuzen.
Zeer prettige sfeer tijdens de onderhandelingen.

Minpuntje is dat de auto niet voldeed aan hetgeen gegarandeerd wordt bij een Das Welt auto --> "Optisch in perfecte staat".
De achterbumper was bij aflevering goed zichtbaar beschadigd. Wordt onder garantie gerepareerd, maar had ook gekund voor de aflevering.

Verder alleen maar lof voor deze professionele club

Yorumunuzu ekleyin

Fiyatlar
Araç kalitesi
Bekleme süresi