Rabarbar Music Club-Pizza Apetito

Elizy Orzeszkowej 51a, Kielce
5 oranları
2.40/10.00
+48 41 332 57 19

Rabarbar Music Club-Pizza Apetito haritada

değerlendirme

Anna Bator (06.07.2017 17:08)
Zamknięte pod zadaszeniem pełno pijących piwo widok okropny głośno się zachowują
Dawid Dziuba (01.06.2017 15:58)
Rabarbar pamiętam jeszcze z czasu studiów. Wtedy przyznałbym mu 5/5. Niesamowita atmosfera, pizza i wogóle. Po zmianach w lokalu jest tylko na minus. Obsługa wręcz irytuje podejściem. Wnętrze jak w taniej spelunie. Pizza ze znacznie zawyżonym wymiarem w ulotce. Ogólnie nie polecam. 2 gwiazdki tylko z uwagi na przeszłość.
Cranku (18.04.2017 15:53)
Wiecznie brak jakiegokolwiek sosu do pizzy, browary ciepłe nie wiem czy tam lodówki nie ma czy jak, tego nie można nazwać pubem, i zawsze PEŁNE butelki whisky na ścianie są, chciałem kupić niedawno szklaneczke whisky porządnego to kelner zaproponował mi jakieś badziewie chyba z lidla i to bez lodu, z ciepłą coca colą no nic tylko pogratulować XD. Miałem ten lokal za porządny pub ale niestety coś się pochrzaniło.
Sterolid (17.04.2017 10:14)
Brak lodu do whisky znakoamity "pub" do tego czesto cieple piwo z butelki a do pizzy wieczny brak sosu czosnkowego nie polecam tego miejsca jesli nie chcesz sie poczuc jak debil.
Weronika Kępa (15.04.2016 13:11)
Wczoraj tj. 14.04.2016 około godziny 16 wybrałam się z koleżankami na pizze do rabarbaru. Zajęłyśmy miejsca na kanapach gdzie zauważyłyśmy śpiącą osobę. W pierwszej chwili pomyślałam, że jest to po prostu klient, ale kiedy osoba ta wstała aby przygotować dla Nas pizze doznałam szoku! Jak można w godzinach pracy ucinać sobie drzemkę! To karygodne! Mało tego pizzą którą chciałyśmy zamówić była FULL APETITO. Jest tam do wyboru 5 dowolnych składników. Kiedy poprosiłam aby na pizzy był ser mozzarella Pani odpowiedziała, że taki już jest w podstawie (nie mogłam wziąć podwójnego! a poza tym na pizzy jest SER a nie ser mozzarella). W lokalu mimo wczesnej godziny nie było pomidorów. Zamówiłyśmy więc pizze z różnymi składnikami i podwójnym kurczakiem po czym dostałyśmy pizze na której kurczaka były śladowe ilości. Nie mówiąc już o cebuli która była pokrojona na takie grube kawały że szkoda komentować. W lokalu tego dnia również nie było możliwości płacenia kartą. Pani sprzedawczyni była tak opryskliwa i niemiła, że miałam ochotę wstać i wyjść! To jest skandal! Nie mówiąc już o tym jaki syf jest w rabarbarze! Pufy stoją całe w kurzu a nad głową wiszą pajęczyny!
Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Yorumunuzu ekleyin

Yemek kalitesi
Fiyatlar
Temizlik
Müzik atmosfer