Everybody Fitness Club

Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa
4 oranları
6.00/10.00
+48 22 438 88 80

Everybody Fitness Club haritada

değerlendirme

Rama Sama (29.07.2016 15:21)
A ja ostrzegam przed Ta firmą. Mój mąż podpisał umowę i po 2 miesiącach zmienił pracę, która wiązała się z wyjazdem na 6 miesięcy do Włoch i późniejszymi ciągłymi delegacjami. Przez jakiś czas mąż płacił a potem napisał do Klubu i opisał całą sytuację prosząc o rozwiązanie umowy. Wydawało się, że udało się załatwić sprawę i co ? Po dwóch latach dostaliśmy wezwanie sądowe z roszczeniem zapłaty należności plus odsetki. Jeżeli to jest frontem do Klienta, to ta firma nie ma o tym zielonego pojęcia. Ma obecnie problemy finansowe i dlatego chwyta się wszystkiego jak tonący brzytwy.
Jako również była Klientka czuję się zniesmaczona i oszukana głoszoną przez nich 'przyjazna atmosferą'. NIE NIE i jeszcze raz NIE
Ludwik Ulicki (25.07.2015 09:46)
Chciałam napisać jak to Klub "dba"o swoich Klientów i jedyne co ich interesuje to kasa. Dwa lata temu namówiłam męża na zapisanie się do klubu. Niestety o dwóch miesiącach mąż zmienił pracę i wyjechał na 6 miesięcy na szkolenie do Włoch a po powrocie jego praca polegała na jeździe do klientów po całej Polsce. Kiedy powiadomił o tym klub, zaproponowano mu zawieszenie członkostwa za 100 PLN miesięcznie. Jak dla mnie KPINA. Kiedy po ponownym opisaniu całej sprawy wydawało się, że Klub podszedł ze zrozumieniem do zaistniałej sytuacji .... po dwóch latach otrzymaliśmy pismo z e-sądu (a jakże, nie mieli na tyle odwagi aby nas o tym sami powiadomić), z zasądzoną kwotą należności za wszystkie miesiące plus koszty sądowe. Tak tak. Dobrze Państwo czytają.
Jeżeli to jest podejście do KLIENTA, to tylko i wyłącznie w stylu dawnego skeczu Laskowika "Z tyłu sklepu". Frontem do Klienta.
Dawid Berdowski (13.03.2015 12:33)
fajny klub ma rozne strefy cwiczenia, jak np cross-fitness, nie tylko same zelazo, dobre kardio, sa wiosla. w ciagu tygodnia dobre godziny otwarcia, jedyny minusik to doplata do multispirta w godzinach wieczornych, ale moze to wcale nie zly pomysl?
Adam Ciężki (25.01.2014 19:12)
Polecam!

Yorumunuzu ekleyin